تحقیق و پژوهش

موسسه مطالعات منظر پایدار، به منظور ترویج فرهنگ پژوهش و جلب مشارکت و همکاری با دانشجویان و دانش پژوهان فعال در موضوعات مرتبط با منظر پایدار، اقدام به جمع آوری و انتشار پایان نامه ها، پروژه ها و تحقیق های دانشجویان و دانش پژوهان و طرح های اجرایی و پژوهشی نموده است.
در این خصوص از علاقمندان دعوت می شود، تحقیق ها و پژوهش های ارزشمند خود را برای ما ارسال نمایند و در این حرکت ما را یاری دهند.

 

 

 همچنین موسسه آمادگی خود را برای ارایه مشاوره و راهنمایی به علاقمندان اعلام می دارد و از دانشجویان و پژوهشگران دعوت می کند سوالات و مباحث خود در زمینه های آموزشی و پژوهشی را از طریق وب سایت موسسه ارسال کنند :

 

تذکر :

موسسه مطالعات منظر پایدار اصل را بر اعتماد به پژوهشگران و  فرستندگان مطالب می گذارد، لکن بدیهی است که امکان کنترل اینکه ارسال کنندگان صداقت کامل را در استفاده از منابع دیگر به کار گرفته باشند و یا احتمالا مطلب به خود آنها تعلق نداشته باشد را ندارد، در این صورت از خوانندگان تیز بین خواهش می کنیم موضوع را سریعا به مدیر پایگاه اطلاع دهند تا مشکل روشن شود. بدیهی است که مسئولیت هرگونه «سرقت معنوی» که ممکن است به وسیله افراد انجام گیرد بر عهده خود ایشان می باشد، اما مدیر پایگاه سعی می کند تا حد امکان از این امر که متاسفانه یکی از بزرگترین مشکلات و ضعف های سیستم های پژوهشی ما است، جلوگیری کند.
در صورت مشاهده چنین مواردی لطفا مساله را با ذکر دقیق منبع اولیه به اطلاع ما برسانید.